termoplastavtomat-jetmaster-jm268

Термопластавтомат – устаткування для лиття пластмасових виробів під тиском. Термопластавтомати (ТПА) також класифікують як інжекційно-ливарна машина. Складається термопластавтомат з вузла впорскування, в якому відбувається розплав і впорскування полімерного матеріалу, і вузла замикання, в якому встановлена ​​прес-форма і відбувається заливання та формування готового виробу.

Компанія “Shini Україна” пропонує такі термопластавтомати на ринку України:

 1. Jetmaster. Виробник Chen Hsong Machinery, Китай;
 2. Supermaster. Виробник Asian Plastic Machinery, Тайвань;
 3. Вертикальні термопластавтомати MUltiplas, Тайвань

Також поставляємо спеціальні термопластавтомати:

 1. Термопластавтомати для лиття ПВХ
 2. Термопластавтомати для лиття ПЕТ преформ
 3. Термопластавтомати для двоколірного лиття

Термопластавтомати Jetmaster

Виробник – компанія Chen Hsong Machinery, Китай. Фірма “Shini Україна” – офіційний представник та сервісний центр в Україні. Ми надаємо консультацію у підборі необхідного термопластавтомату, здійснюємо постачання, розмитнення, запуск та навчання. Несемо гарантійні зобов’язання, надаємо сервіс та постачання необхідних запчастин.

Термопластавтомати Jetmaster комплектуємо австрійською системою управління B&R та контролером SmartMold. Керівництво на контролер та інтерфейс російською мовою.

Термопластавтомати Jetmaster представлені модельним рядом від 20 тонн зусиллями змикання до понад потужного двоплитного термопластавтомату зусиллями змикання 6500 тонн:

 1. Термопластавтомати Minijet MJ, 20-55 тонн
 2. Термопластавтомати Ai, 98-228 тонн
 3. Термопластавтомати C2, 268-568 тонн
 4. Термопластавтомати C2 Large, 650-2600 тонн
 5. Термопластавтомати двоплитні Advanced, 2200-6500 тонн

Технічна характеристика термопластів Jetmaster

Термопластавтомати Easymaster

Виробник – компанія Chen Hsong Machinery, Китай. Ми надаємо консультацію у підборі необхідного термопластавтомату, здійснюємо постачання, розмитнення, запуск та навчання. Несемо гарантійні зобов’язання, надаємо сервіс та постачання необхідних запчастин.

Термопластавтомати Easymaster постачаються з серводвигуном і системою управління від B&R (Австрія). Система з сервоприводом об’єднала високошвидкісний насос і серводвигун високої точності, керовані сервоконтролером, що гарантує високошвидкісну реакцію, високу точність і водночас низьке споживання електроенергії.

Термопластавтомати Easymaster представлені модельним рядом від 80 до 560 тонн зусиллями змикання:

 1. Термопластавтомати Easymaster EM-SVP/2 80-560 тонн

Технічна характеристика термопластів Easymaster

Термопластавтомати Supermaster

Виробник – компанія Asian Plastic Machinery, Тайвань. Фірма “Shini Україна” – офіційний представник та сервісний центр в Україні. Ми надаємо консультацію у підборі необхідного термопластавтомату, здійснюємо постачання, розмитнення, запуск та навчання. Несемо гарантійні зобов’язання, надаємо сервіс та постачання необхідних запчастин.

Термопластавтомати Supermaster йдуть у комплекті з бункерною сушкою SHD100 та вакуумним завантажувачем SAL800G, ротаметр SFR-800. Також комплектуємо термопласти австрійською системою управління B&R та контролером SmartMold. Керівництво на контролер та інтерфейс російською мовою.

Термопластавтомати Supermaster представлені модельним рядом від 50 до 3600 тонн зусиллями змикання:

 1. Термопластавтомати SM, 50-1400 тонн
 2. Термопластавтомати швидкісні SM-TS, 50-450 тонн
 3. Термопластавтомати гідравлічні SM-HC, 60-460 тонн
 4. Термопластавтомати двоплитні SM-TP, 1250-3600 тонн

Технічна характеристика термопластів Supermaster

Термопластавтомати для двоколірного лиття

Компанія Asian Plastic Machinery також виробляє термопластавтомати для лиття двоколірних та двокомпонентних виробів. Термопластавтомати для двоколірного лиття використовуються для пластмасових деталей двох кольорів або різних видів полімерів.

Двоколірні термопластавтомати Supermaster поставляються в комплекті з бункер-сушарками та вакуумними завантажувачами, комплектуються австрійською системою управління B&R. Термопластавтомати для двоколірного лиття комплектуються подвійним вузлом упорскування, паралельними циліндрами, поворотною нерухомою плитою. Також пропонуємо проектування та виготовлення прес-форм для двоколірного або двокомпонентного лиття.

Двоколірні термопластатомати SM представлені двома моделями:

SM150-HDCV

 • Діаметр шнека   25/28/31 мм
 • Вага упорскування       58/74/90 гр
 • Швидкість упорскування 125 мм/сек
 • Зусилля змикання 150 тонн
 • Відстань між колонами 600х510 мм
 • Просвіт між плитками 790 мм
 • Потужність двигуна 11+11 квт

SM260-HDCV

 • Діаметр шнека   36/41/46 мм
 • Вага упорскування       178/230/290 гр
 • Швидкість упорскування 120 мм/сек
 • Зусилля змикання  260 тонн
 • Відстань між колонами 660х660 мм
 • Просвіт між плитками 1110 мм
 • Потужність двигуна 15+15 квт

Термопластавтомати для лиття ПВХ

Компанія “Shini Україна” також пропонує термопластавтомати для лиття ПВХ виробів. За індивідуальними замовленнями термопластавтомати Jetmaster або Supermaster проходять модифікацію та здатні працювати з прес-формами для лиття ПВХ фітингів. Особливості термопластавтоматів для виробництва виробів із ПВХ:

 • спеціальна конструкція шнека та циліндра для лиття ПВХ матеріалу
 • шнек та циліндр зроблені із спеціальної сталі
 • спеціальний гідромотор
 • на циліндрі встановлені вентилятори для повітряного охолодження

При необхідності з термопластавтоматами для лиття ПВХ можемо поставити прес-форми для ПВХ виробів, чилер, термостат, дробарку для переробки ПВХ литників та відходів, інше допоміжне обладнання.

Термопластавтомати для лиття ПЕТ преформ

Компанія “Shini Україна” представляє на ринку термопластавтомати для виробництва ПЕТ преформ від компанії Chen Hsong серії Easymaster PET.

Термопластавтомати EM-320 PET відрізняються:

 • стабільністю
 • високою ефективністю
 • низьким енергоспоживанням
 • спеціальним вузлом замикання

Застосовуються термопластавтомати для лиття ПЕТ преформ для виробництва пляшок, пляшок, різного застосування флаконів, соняшникової олії та інше.

Пропонуємо комплексні рішення для лиття ПЕТ преформ: термопластавтомат для лиття преформ, спеціальний осушувач для ПЕТ, прес-форми для преформ, робот, конвеєр, чіллер, термостат, дробарка.

Вертикальні термопластавтомати Multiplas

Вертикальний термопластавтомат – інжекційно-литва машина з вертикальним вузлом змикання та упорскування. Використовуються вертикальні термопластавтомати для лиття пластмасових виробів під тиском із заставними елементами, які вставляються у прес-форму вручну.

Компанія “Shini Україна” пропонує вертикальні термопластавтомати компанії Multiplas Machinery, Тайвань. Вертикальні термопласти Multiplas найпопулярніші у світі. Використовуються для виробництва продукції для Windows, Asus, HP, Apple, Samsung, Audi, BMW, Mersedes, для медичної промисловості та багато іншого.

Модельний ряд вертикальних термопластавтоматів Multiplas включає ТПА зусиллям змикання від 15 до 250 тонн і складається з таких типів:

 1. Вертикальні термопластавтомати зі стаціонарним столом та фіксованою нижньою плитою V4
 2. Вертикальні термопластавтомати з висувним столом S
 3. Вертикальні термопластавтомати з щелепним столом SD (подвійна висувна плита)
 4. Вертикальні термопластавтомати з поворотним столом R

Необхідний термопластавтомат підбирається під прес-форму, яка використовуватиметься на цьому ТПА. Ціна на термопластавтомат залежить від моделі та виробника термопласту. Щоб дізнатись ціну на термопласт, Ви можете вибрати модель з нашого списку або надати нам інформацію про параметри прес-форми. Купити термопластавтомат можна з додатковим обладнанням Shini: завантажувач, сушарка, термостат, дробарка, робот. Також можна купити термопластавтомат із броньованим шнеком та циліндром для склонаповненого поліаміду, із сервоприводом. У такому випадку ціна на термопластатвомат буде вищою від ціни на термопласт зі стандартною комплектацією.

Item added to cart.
0 items - грн