Прес-форма – складний металевий пристрій для лиття пластмасових виробів. Прес-форма для виробництва пластикових деталей встановлюється на термопластавтомат і працює за принципом лиття під тиском.

Використовується прес-форма для виробництва різних виробів з полімерів. Майже всі пластмасові вироби виготовляються методом лиття під тиском на термопластавтоматах за допомогою ливарних прес-форм: кришки, одноразовий посуд, цебра та ящики, контейнери харчові, меблева фурнітура, дюбелі, розетки, деталі автомобілів та багато іншого.

Основні частини прес-форми для лиття пластмас – матриця та пуансон, в яких формується необхідний виріб. Також для виготовлення прес-форми використовуються безліч компонентів: штовхачі, колонки, втулки, напрямні, плити, знаки, нагрівачі та інше. Для гарячеканальних прес-форм ще потрібний контролер – блок управління температурами.

Прес-форми в Україні робить компанія Shini Україна. У нас великий досвід виготовлення прес-форм для різних видів виробів. Власне конструкторське бюро займається розробкою дизайну виробів проектуванням прес-форм. Спеціалізуємось на гарячеканальних прес-формах для серійного та масового виробництва. У зв’язку з цим використовуємо тільки якісні сталі, що формоутворюють робимо з нержавіючої сталі твердістю від 48 одиниць. Комплектуючі та гарячі канали використовуємо лише провідних європейських виробників. Кожну прес-форму, перед тим як відвантажити її Замовнику, ми тестуємо, ретельно аналізуємо її роботу в автоматичному режимі, чекаємо на схвалення Замовника щодо якості готового виробу.

Компанія “Shini Україна” пропонує проектування та виготовлення прес-форми для:

 1. Прес-форми для забивного дюбеля різного розміру;
 2. Пресс-формы для теплоизоляционного дюбеля разного длины и диаметра зонтика;
 3. Пресс-формы для пластмассовых игрушек;
 4. Пресс-формы для одноразовых столовых приборов: вилка, мешалка, нож, ложка, литьевые стаканчики и миски;
 5. Пресс-формы для крышек для бутылок;
 6. Пресс-формы для крышек для канистры;
 7. Пресс-формы для крышек пищевой промышленности: флип-топ крышка, дой-пак крышка, крышка кэг пломба, крышка ПЭТ;
 8. Пресс-формы для автомобильной промышленности;
 9. Пресс-формы для мебельной фурнитуры: пресс-форма на мебельную ножку, на ручки дверей и шкафов;
 10. Пресс-формы для пуговиц;
 11. Пресс-формы для фитингов и трубных соединений;
 12. Пресс-формы для медицинской промышленности;
 13. Пресс-формы для ПЭТ преформ и многое другое.

Заказать пресс-форму

Проектування та виготовлення прес-форм – основна діяльність компанії “Shini Україна”. У нас зосереджено повний цикл виготовлення: від аналізу виробу та складання документації до тестування прес-форми та здачі Замовнику на своїх термопластавтоматах.

Мета нашої компанії – безперебійне лиття якісних пластмасових виробів у наших Замовників. Ми надаємо гарантію на свої прес-форми, забезпечуємо сервісом та обслуговуванням, проводимо ремонт.

Ми також відрізняємось від інших компаній тим, що постачаємо обладнання для лиття пластмас “під ключ”. Прес-форми ми робимо самі. Підбираємо необхідний термопластавтомат. Термопластавтомати пропонуємо Jetmaster (Китай) та Supermaster (Тайвань). На цих термопластавтоматах самі ж працюємо та тестуємо прес-форми. Поставляємо чилери (Industrial Frigo, Італія) для охолодження прес-форм та термопластавтоматів. Також пропонуємо все потрібне допоміжне обладнання (периферія Shini Europe).

Переконайтеся у високій якості та надійності прес-форм від фірми Shini Україна. Купити прес-форму в Україні набагато легше, ніж у Китаї. Ціна на прес-форму у нас може бути трохи вищою. АЛЕ! Усі консультації та організаційні питання вирішуються за місцем. Протестувати прес-форму у Хмельницькому набагато легше, ніж у Китаї. Обслуговувати та ремонтувати прес-форму потрібно за місцем. Зрозуміло, до Китаю її ніхто не висилатиме, а з чужими прес-формами з ремонту ніхто зв’язуватися теж не стане. Тому просимо дивитися не тільки на ціну при виборі виробника прес-форм, а в першу чергу думати про її якість та ресурс роботи.

ПРЕС-ФОРМИ ДЛЯ ПРИЧОК І ПРОБОК

Компанія “Shini Україна” пропонує проектування та виготовлення прес-форм для лиття кришок та пробок різного типу та дизайну. Виготовляємо прес-форми для кришок фліп-топ, дой-пак, пет кришок, прес-форми для кришок під каністри та флакони. Прес-форми під кришки робимо лише найвищої якості для масового виробництва. Гарячеканальні з формоутворюючими з нержавіючої сталі. Прес-форма під кришку або пробку може бути з автовикручуванням у прес-формі або плитою зриву.

Пропонуємо проектування та виготовлення прес-форм для дюбелів. Можемо виготовити прес-форми для всіх типів дюбелів: забивний дюбель, дюбель розпірний, теплоізоляційний дюбель зі цвяхом, теплоізоляційний дюбель без цвяха. Зроблено більше 30 прес-форм під різні дюбелі, які працюють в Україні, Росії, Казахстані та Узбекистані. Прес-форми комплектуємо гідроциліндрами. Висока якість та великий ресурс роботи наших прес-форм під дюбелі гарантуємо.

ПРЕСС-ФОРМЫ ДЛЯ ОДНОРАЗОВОЙ ПОСУДЫ

Компанія Shini Україна спеціалізується на виготовленні гарячеканальних прес-форм під одноразові столові прилади. Пропонуємо проектування та виготовлення прес-форм для пластмасових ложок, виделок, мішалок, пластикових ножів, для ливарних мисок та чашок. Формоутворювальні прес-форми робимо з нержавіючої сталі, використовуємо якісні гарячі канали. Наша прес-форма розрахована на масове виробництво. Якістю та роботою будете задоволені…

ПРЕС-ФОРМИ ДЛЯ ПРЕСЕРВ, ПЛАСТИКОВИХ КОНТЕЙНЕРІВ І БОКСІВ

Пропонуємо проектування та виготовлення прес-форм для харчових контейнерів та рибних пресерв. Прес-форми для тонкостінних виробів із гарною контрольною пломбою (контролька). Прес-форм для пресерв тільки гарячеканальні, з гарним поліруванням формоутворюючих з нержавіючої сталі. Герметичність контейнера, надійність та довговічність прес-форм гарантуємо. Також можемо поставити робот для вилучення контейнера та кришки з прес-форми та складування.

ПРЕС-ФОРМИ ДЛЯ ПЛАСТМАСОВИХ ІГРАШОК

Існує дуже велика різноманітність пластмасових іграшок. Якщо Вас цікавить виробництво іграшок – будемо раді поставити обладнання “під ключ”. Ми пропонуємо проектування та виготовлення прес-форм для пластмасових іграшок. Поставляємо термопластавтомати, чилери та додаткове периферійне обладнання. Прес-форми робимо самі від проектування до здачі прес-форм на власних термопластавтоматах. Прес-форми для іграшок робимо якісно на великий ресурс роботи.

ПРЕС-ФОРМИ ДЛЯ ПЕТ ПРЕФОРМ

Пропонуємо проектування та виготовлення прес-форм для ПЕТ преформ. Преформи використовуються для видування ПЕТ пляшок різного об’єму та дизайну. Наша компанія може зробити прес-форму під будь-яку преформу, будь-якої горловини та ваги. Пропонуємо прес-форми для преформ дуже високої якості. Гарантія 2000000 циклів. Виготовляємо прес-форми для преформ до 96 гнізд. Прес-форми для преформ компанії Shini Україна робить спільно з китайським партнером, надаючи свою гарантію на прес-форму і сервіс. Також поставляємо видувні машини для преформ, конвеєрні стрічки, термопластавтомати та прес-форми для виготовлення ПЕТ кришок.

ПРЕС-ФОРМИ ДЛЯ ФІТИНГІВ

Пропонуємо проектування та виготовлення прес-форм для фітингів та з’єднувачів для труб із різних матеріалів: PP, PE, PVC, PPR, HDPE, ABS. Можемо зробити прес-форму для будь-якого фітингу будь-якого типу та розміру:

 • Канализационные фитинги
 • Фитинги для сантехники
 • Гофрированные фитинги
 • Водопроводные фитинги
 • Фитинги для водосточных систем

Прес-форми для фітингів компанія Shini Україна робить спільно з китайським партнером, надаючи свою гарантію на прес-форму та сервіс.

ПРЕСС-ФОРМЫ ДЛЯ ЯЩИКОВ

Компанія “Shini Україна” пропонує проектування та виготовлення прес-форм для ящиків різних розмірів та дизайну, прес-форми для ящиків збірних та цільних. Виготовляємо прес-форми для виробництва пластикових ящиків, які використовуються для зберігання та транспортування:

 • Овощей, фруктов, грибов
 • Птицы, рыбы и мясных изделий
 • Тары
 • Молока, хлеба и других изделий пищевой отрасли

Пресс-формы для ящиков компания “Shini Україна” делает совместно с китайским партнером, предоставляя свою гарантию на пресс-форму и сервис.

ПРЕСС-ФОРМЫ НА ВЕДРА,

ПРЕСС-ФОРМЫ НА ПЛАСТИКОВУЮ ТАРУ И УПАКОВКУ

Предлагаем проектирование и изготовление пресс-форм для пластиковых ведер, пластиковых пищевых контейнеров, тары. Компания “Shini Україна” предлагает пресс-формы для производства ведер объемом от 1 до 20л, пресс-формы для пищевых контейнеров, пресс-формы для пластиковой упаковки, пресс-формы для пищевых пресерв. Пресс-формы на ведра и пластиковую упаковку делаем горячеканальные, с оптимальной системой охлаждения. Предлагаем пресс-формы для следующей продукции: пресс-формы на ведра для лакокрасочных материалов, пресс-формы для строительных ведер, пресс-формы для ведра с крышкой и контрольной пломбой, пресс-формы на ведра для пищевой промышленности, пресс-формы для пластмассовых контейнеров, пресс-формы для пищевых пресерв, пресс-формы для пластмассовой тары и упаковки, и многое другое. Проектирование и изготовление пресс-форм для производства пластиковых ведер и пластмассовой тары и упаковки  по индивидуальным потребностям каждого Заказчика.

Пресс-формы для ведер различного применения компания “Shini Україна” делает совместно с китайским партнером, предоставляя свою гарантию на пресс-форму и сервис.

Вместе с пресс-формами на ведра подберем и поставим необходимый термопластавтомат, чиллер, робот для изъятия ведра, периферийное оборудование.

Item added to cart.
0 items - грн